Kdo jsme

Firma DEZ Elektro byla založena v roce 1968 jako družstevní elektrozávod  se sídlem  v obci Dobrná u Děčína a započala výrobu  oceloplechových el. rozvaděčů pro domácnosti a později výrobu rozvaděčů pro nově budované zemědělské objekty a rekonstruovaných průmyslových objektů v Severních Čechách. V roce 1992 se firma přemístnila do Děčína kde založila spol.s.r.o a byla přejmenována na Děčínský elektrozávod spol. s.r.o se sídlem Wolkerova 24 Děčín 2.
Od roku 1994 jsme započali s výrobou plastových zapuštěných a pilířových rozvaděčů n.n do kterých montujeme el.přístroje přednostně tuzemských výrobců - OEZ Letohrad,Elektro Bečov nad Teplou,Elektropřístroje Modřany,firma Bonega a další evropské výrobce Hager,Schrack,Moeler a jiné.
V současné době vyrábíme oceloplechové domovní rozvaděče elektroměrové pro rodinné domky a činžovní domy.Plastové rozvaděče zapuštěné nebo na povrch,plastové pilířové rozvaděče elektroměrové pro novostavby,zahrádkářské kolonie,plastové rozvaděče veřejného osvětlení měst a obcí,rozvaděče nepřímého měření do 400A  dle níže uvedeného rozpisu a fotodokumentace a jejich ocenění.
Jakost výroby je zajištěna jednak vysokou kvalitou vstupních produktů a dále zavedením systému řízení jakosti podle ISO 9001:2001.Výrobky jsou opatřeny požadovanými atesty a zkouškami EZÚ Praha dle ČSN a EN.
Činnost ve firmě je zaměřena na spokojenost zákazníka a udržení si spolehlivého obchodního partnera.

DOMŮ